X

بهترین مرکز تعمیر اکسیژن ساز خانگی در تهران کجاست؟

09124612936 مدیر فروش
تعمیر دستگاه اکسیژن ساز خانگی در تهران

برای تعمیر دستگاه اگسیژن ساز در تهران، مدلها و برندهای ایرانی و خارجی با میلاد طب تماس بگیرید.

میلاد طب
میلاد طب

مراکز درمانی از تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی برای راحتی و درمان بیماران استفاده می‌کنند که هر کدام از این دستگاه‌ها نقش خاصی در بهبود و کنترل سلامت بیمار دارند. یکی از این دستگاه‌های کاربردی دستگاه اکسیژن ساز است که برای بیمارانی که دارای مشکلات تنفسی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه کمک می‌کند تا نفس کشیدن بیمار راحت تر شود. برند‌های مختلفی تاکنون این محصول را تولید کرده‌اند که برخی در طی مصرف ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند.

برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز بهتر است از یک مرکز تعمیرات معتبر کمک بگیرید تا بدون آسیب به قسمت های دیگر دستگاه، تعمیر شود.

برای استفاده از خدمات سرویس و تعمیر دستگاه اکسیژن ساز خانگی در تهران با میلاد طب تماس بگیرید.

تعمیر و سرویس دستگاه اکسیژن ساز خانگی

برای تعمیر و سرویس دستگاه اکسیژن ساز خانگی می‌توانید از مجموعه میلاد طب کمک بگیرید. برای تعمیرات ابتدا تست های اولیه انجام می‌گردد که در این تست، عیب یابی و میزان خرابی دستگاه مشخص می‌شود. دستگاه باید به طور استاندارد در ۵ لیتر در دقیقه بین ۸۸ تا ۹۹ درصد خلوص اکسیژن داشته باشد که حال اگر در مرحله اولیه عدد ۲۱ را نشان دهد یعنی دستگاه اکسیژن ساز خراب شده است و احتیاج به تعمیر دارد.

ممکن است در برد دستگاه خللی به وجود آمده باشد. در برخی شرایط نیز دستگاه صدای زیادی تولید می‌کند که می‌تواند مشکل از کمپرسور دستگاه باشد.

هزینه تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چقدر است؟

به صورت ثابت و دقیق نمی‌توان میزان هزینه تعمیر این دستگاه را برآورد کرد. برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز بسیار حائز اهمیت است که چه قطعه ای خراب شده و نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد. اگر قطعات مهم‌تر و بزرگ‌تری دچار مشکل شوند میزان هزینه پرداختی شما به تبع افزایش خواهد یافت. تعمیرات و سرویس جزئی دستگاه چندان هزینه بر نیست و بستگی دارد که چه مرکزی تعمیرات را بر عهده گرفته است.

خدمات مهم در مرکز تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز

اگر از دستگاه اکسیژن ساز خارجی و یا ایرانی استفاده می کنید، امکان دارد دستگاهتان خراب شود و نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و کاربلد برای بررسی و تعمیر داشته باشد. در ادامه به برخی از خدماتی که در این مراکز انجام می گیرد، اشاره شده است:

  1. بررسی و تعویض فیلتر

یکی از بخش های مهم در دستگاه اکسیژن ساز که به ورود گرد و غبار و ذرات مختلف بسیار حساس است و باید به صورت دوره ای تعویض و تمیز شود، فیلتر است. پس از مدتی که از استفاده دستگاه می‌گذرد، باید برای سرویس و پاک کردن فیلترهای دستگاه اکسیژن ساز اقدام کرد.

  1. تعمیر کمپرسور

ممکن است که به دلایل استفاده مکرر از دستگاه اکسیژن ساز، کمپرسور دستگاه معیوب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که تعمیر و بررسی آن باید توسط یک تعمیرکار متخصص انجام شود.

  1. بررسی و رفع مشکل غلیظ سازی دستگاه

 وظیفه اصلی دستگاه اکسیژن ساز، تولید اکسیژن دریافتی از محیط و غلیظ سازی آن می‌باشد که این قسمت باید به صورت دوره ای آن را بررسی کرد  و در صورت بروز مشکل باید آن را تعمیر کرد.

  1. تعویض زئولیت

 زئولیت یکی از حساس ترین قسمت های دستگاه اکسیژن ساز می‌باشد که با دقت و مهارت به دست تعمیرکاران میلاد طب تعمیر یا تعویض می‌گردد.

  1. تعویض برد

اگر از دستگاه اکسیژن ساز به خوبی مراقبت نشود و آن را در معرض نور، کنار پنجره و محیط های پر گرد و غبار قرار دهید طول عمر آن کوتاه شده و می‌تواند سوختگی برد را در پی داشته باشد که برای تعویض برد این دستگاه، از یک مرکز تعمیر برد متخصص در تعمیر قطعات و تجهیزات پزشکی استفاده کنید.

  1. بررسی قسمت ها و صدای دستگاه

 دستگاه اکسیژن ساز دارای قسمت های مختلفی است. مثلاً علت بوق زدن دستگاه اکسیژن ساز، شل شدن پیچ، رگولاتور، شیر کنترل، مخزن زئولیت و… می‌باشد که بررسی آن لازم و ضروری است. برای جلوگیری از خرابی های بیشتر بهتر است سریعاً برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

انجام تمام خدمات تعمیر، سرویس و عیب یابی دستگاه اکسیژن ساز باید در یک مرکز معتبر با نیروهای کار آزموده و با تجربه انجام گیرد. مجموعه میلاد طب آماده تعمیر و سرویس انواع دستگاه اکسیژن ساز ایرانی و خارجی می‌باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید