X

تعمیر دستگاه سیلر خون

09124612936 مدیر فروش
تعمیر دستگاه سیلر خون

دستگاه سيلر خون، دستگاهی با کاربری بسيار آسان بوده که با روشن کردن دستگاه و رسيدن به دمای مورد نظر، سيلر به طور اتوماتيک با قرار دادن رول درون آن، دوخت زده و رول را حرکت میدهد و پس از اتمام آن دیگر عمل نمی کند. برای تعمیر سیلر خون می توانید با مجموعه میلاد طب تماس بگیرید.

میلاد طب
میلاد طب

دستگاه سیلر خون

دستگاه همو سیلر خون دارای قابلیت دوخت شیلنگ کیسه خون توسط فرکانس رادیویی، بدون گرم شدن شیلنگ کیسه خون و سازگاری با تمام کیسه خون‌های تولید شده را داشته و کیسه خون‌های جدید برای دستگاه قابل تعریف می باشد. این دستگاه دارای مدار هوشمند عیب یابی و اعلام وضعیت، دارای ال سی دی و الکترودهایی با طراحی خاص برای حداکثر ضخامت محل دوخت می باشد. همچنین سیستم پایش وضعیت الکترودها و دسته‌ای با طراحی ارگونومی و مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع از دیگر قابلیت های دستگاه سیلر خون است.
با استفاده از فرکانس رادیویی این دستگاه، مولکول‌های شیلنگ را به صورت لحظه‌ای داغ کرده و عمل پرس را انجام می دهد.
در مراکز انتقال خون به شدت زیاد از این دستگاه استفاده می شود و برای دیالیز هموفیلی‌ها نیز کاربرد دارد.

دستگاه هموسیلر خون برند SEALmatic M

بسیار سبک، ظریف، کاربردی و محکم می باشد که قطر لوله کیسه خون از 2.5 میلی متر تا 6 میلی متر را آب بندی و سیلر کرده و مدت زمان این فرایند 1 تا 3 ثانیه طول می کشد. این دستگاه از نظر ابعاد دارای طول 396 میلی متری و عرض 60 میلی متر و ارتفاع 250 میلی متر می باشد که همچنین ولتاژ 100 تا 240 ولتی و فرکانس 50 تا 60 هرتز را پشتیبانی می کند. از مزایای دستگاه همو سیلر خون برند SEALmatic M می توان به مصرف برق بسیار پایین و  مدت زمان کوتاه برای آب بندی یک لوله، تنظیم خودکار زمان آب بندی بسته به ضخامت لوله و وزن کم اشاره کرد.

دستگاه هموسیلر پرتابل Portable

دستگاه همو سیلر خون پرتابل (قابل حمل) به دلیل باتری قابل شارژ، در موقعیت هایی که محدودیت در برق دارند، بسیار پرکاربرد است.

عملکرد دستگاه سیلر خون

امواج با ولتاژ بالا در این دستگاه، به سطح کیسه خون برخورد می کنند و سرعت مولکول ها را افزایش می دهند. با افزایش حرارت دو سر کیسه خون به هم متصل شده و تغییرات دمایی اصلا موجب تغییر در ماهیت خون نمی شود. از این دستگاه در سازمان انتقال خون، مراکز دیالیز و مراکزی که با فرآورده‌های خونی سر و کار دارند، بسیار استفاده می شود.

تنظيمات فشار دستگاه سیلر خون

فشار دوخت بر روی کيسه خون را مي توان به صورت دستی تنظيم کرد. تنظيمات فشار دوخت از بروز چين و چروک های احتمالی که ممکن است بر اثر مقاومت دوخت و جنس کاغذ پيش آید، جلوگیری میکند. پيچ فشار در زير دستگاه دوخت قرار داشته و بايد قبل از هر گونه تنظيمی باز شود.

حرکت دستی رول دستگاه سیلر خون

حرکت دستی رول مي تواند در زمان جمع شدن رول بسيار کمک کند. رول يا کيسه استريل را می توان با فشردن دکمه مربوطه به صورت دستی حرکت داد.

انواع کاغذ بسته بندی در زمينه استريل که با دستگاه سيلر پک می شوند شامل موارد زیر می باشد:

 • کاغذهای مخصوص استريل بخار و اتيلن اکسايد (کاغذ بخار يا وی پک V-Pack)
 • کاغذ مخصوص دستگاه پلاسما Tyvek

نکات مهم استفاده از دستگاه سیلر خون

 1. در ابتدا اطمينان حاصل نمایید که دستگاه از نظر ظاهری آسیب ندیده باشد.
 2. پريز برق دستگاه را به محافظ برق بزنيد.
 3. دستگاه سيلر بايد بر روی سطح صاف باشد.
 4. زير دستگاه پارچه قرار دهيد.
 5. هر روز از سيل چک استفاده کنيد.
 6. ابزار نباید از زير غلتک دستگاه عبور کند.
 7. دستگاه با محلول ضدعفونی کننده شسته نشود.
 8. در صورت امکان از برق ارت دار استفاده کنيد.
 9. هدايت کننده رول باید به سمت چپ سيلر متصل شود.

تعمیر دستگاه سیلر خون

برای تعمیر دستگاه سیلر خون می توانید با مجموعه میلاد طب تماس بگیرید تا تکنسین های حرفه ای این مجموعه به محل شما اعزام شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تماس حاصل نمایید.

برای استفاده از خدمات تعمیر تجهیزات بیمارستانی با مجموعه میلاد طب تماس بگیرید.



امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید